Ocelové šperky

Jak název napovídá, ocelové šperky jsou doplňky, které obsahují ocel jako surovinu. Ocel, která má hladký povrch, je obrobitelným a odolným materiál. Pro tyto vlastnosti se ve šperkařství používá více než zlato a stříbro. Jelikož má eleganci, která je na hony vzdálená klasické šperkařské tradici, zaujala své místo v doplňcích, špercích či módních kreacích mnoha světoznámých značek.

Vlastnosti ocelových šperků

Díky své odolné struktuře nachází ocel široké uplatnění v mnoha oblastech. Ve světě šperků a doplňků se ocel rovněž osvědčila jako vysoce efektivní materiál. Ocelové šperky jsou pro svůj elegantní vzhled a vysokou odolnost jedněmi z nejoblíbenějších na trhu.

 

Klíčové vlastnosti ocelových šperků, které jsou nepostradatelnou součástí ve světě šperků, lze shrnout následovně:

1

Jejich hladká a odolná struktura nedráždí citlivou pokožku.

2

Nedochází ke  ztmavnutí materiálu a degradaci povrchu.

3

Ocelové šperky se poměrně lehce čistí a snáze udržují jako nové.

4

Jsou na prvním místě mezi trendy doplňky ve světě šperků.

5

Tento typ šperků je cenově velmi dostupný.

Vhodné pro alergiky

Ocelové šperky jsou ideálním řešením pro ty, kteří nemohou nosit žádné doplňky kvůli alergiím na klasické materiály. Naše ocelové šperky jsou nejlepší volbou pro vaši citlivou pokožku, jelikož nespouštějí alergické reakce. Jejich hladký povrch nezpůsobuje rány, ztmavnutí kůže, svědění a jiné podráždění. 

Vlastnosti ocelových šperků firmy VB Jewellery

Naše ocelové šperky jsou velmi oblíbené pro svou snadnou údržbu a cenovou dostupnost. Jsou nerezové a díky kvalitní a odolné ocelové struktuře materiálu zůstávají jako nové i při každodenním nošení. 

Pro prozkoumání našich ocelových šperků a jejich kvality nás kdykoliv zkontaktujte.

Jsme tu pro Vás